Akcesoria dachowe

Akcesoria dachowe
W swojej ofercie posiadamy akcesoria dachowe renomowanych firm IVT, PAROTEC, WA-BIS.
Erabud Puławy zapewnia całkowite wsparcie dla swoich klientów, dlatego jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego dachu dla siebie, skontaktuj się z naszym ekspertem!

Skontaktuj się ze specjalistą:

81 887 97 08


Akcesoria dachowe

Akcesoria dachowe Puławy


O trwałości dachu decyduje nie tylko jakość użytego pokrycia dachowego , ale również dobór odpowiednich akcesoriów dachowych służących do jego wykończenia. Wykorzystane akcesoria dachowe mają wpływ na to, że dach spełnia swoje zadanie, czyli jest szczelny i wytrzymały na działanie czynników atmosferycznych, oraz zabezpieczony przed innego rodzaju uszkodzeniami. Akcesoria dachowe mają również niebagatelny wpływ na ostateczną estetykę projektowanego budynku.

W ofercie ERABUD Puławy znajdziesz produkty wiodących marek, takich jak IVT, VABIS, PAROTEC. Rodzaj akcesoriów dachowych, w większości przypadków, należy wybrać już na etapie tworzenia projektu, w zależności od materiału z którego ma powstać dach, kształtu i kąta jego nachylenia. Najlepiej aby wszystkie akcesoria dachowe pochodziły od jednego producenta, co daje gwarancję, że wszystkie elementy zostaną prawidłowo zamontowane. Chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze właściwego asortymentu.

Akcesoria dachowe Ruukki i Plannja

W ofercie akcesoriów dachowych Ruukki i Plannja znajdują się elementy bezpieczeństwa dachowego, obróbki blacharskie, zestawy wentylacyjne oraz membrany dachowe. Akcesoria posiadają wszystkie atesty i aprobaty wymagane do stosowania w budownictwie. Zastosowanie wysokiej jakości, estetycznych akcesoriów dachowych stanowi gwarancję funkcjonalności i trwałości dachu, a także bezpieczeństwa jego użytkowników w przypadku prac montażowych czy konserwacyjnych.

Rodzaje akcesoriów

Oferta
akcesoriów dachowych

membrany dachowe
akcesoria kalenicy
akcesoria kominowe
klamry do gąsiorów
kosze dachowe
akcesoria okapu
taśmy butylowe
klamry i spinki
komunikacja dachowa
ochrona przeciwśnieżna
kolce przeciw ptakom
systemy odgromowe

Partnerzy

Tel: 81 887 97 08