Blachodachówka – blacha trapezowa

Blacha trapezowa
W swojej ofercie posiadamy blachodachówki z blachy trapezowej renomowanej firmy RUUKKI.
Erabud Puławy zapewnia całkowite wsparcie dla swoich klientów, dlatego jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego dachu dla siebie, skontaktuj się z naszym ekspertem!

Skontaktuj się ze specjalistą:

81 887 97 08


Dachy stalowe

Blacha trapezowa Puławy


Blachy trapezowe to materiał bardzo ekonomiczny, wykorzystywany do krycia dachów zarówno w budownictwie indywidualnym jak i przemysłowym, na dachach o dużych rozpiętościach i w konstrukcjach nośnych.
Blachy trapezowe wykonane ze stali cechuje ogromna wytrzymałość, co w połączeniu ze stosunkowo niewielką wagą daje ogromne możliwości przy budowie dachu.

Zastosowanie blachy trapezowej pomaga zaoszczędzić na elementach nośnych budynku, co nie jest przecież bez znaczenia przy tak dużej inwesycji, jaką zwykle jest budowa. Erabud posiada w swojej ofercie szeroki wybór rodzajów blachy trapezowej (ocynkowane, powlekane), o różnych profilach w zależności od potrzeby ich zastosowania.


Trwałość dachów Ruukki jest efektem zastosowania unikalnych powłok. W zależności od rodzaju powłoki, dachy Ruukki oferowane są w następujących klasach jakości:

- klasa jakości Ruukki 50 Plus: gwarancja techniczna 50 lat, gwarancja estetyczna 25 lat
- klasa jakości Ruukki 40: gwarancja techniczna 40 lat, gwarancja estetyczna 15 lat
- klasa jakości Ruukki 30: gwarancja techniczna 30 lat, gwarancja estetyczna 10 lat
- klasa jakości Ruukki 20: gwarancja techniczna 20 lat, gwarancja estetyczna 5 lat


Profil trapezowy Ruukki T20

- dostępny w klasach jakości Ruukki 50 Plus, Ruukki 40, Ruukki 30 i Ruukki 20

Profil trapezowy Ruukki T20 cechuje estetyczny i przyjemny wygląd oraz łatwość montażu. Blacha Ruukki T20 to doskonałe rozwiązanie dla różnorodnych typów obiektów od współczesnych domów jednorodzinnych po budynki gospodarcze. Profil trapezowy Ruukki T20 dostępny jest w następującej kolorystyce: czarny, antracytowy, grafitowy, czekoladowobrązowy, ciemnobrązowy, ceglasty, wiśniowy, biały, srebrny.


Profil trapezowy Ruukki T35

- dostępny w klasie jakości Ruukki 30 i Ruukki 20

Profil Ruukki T35 cechuje liniowa i sztywna forma arkusza. Wysoka nośność i sztywność profili pozwala na zwiększenie rozpiętości podpór. Profil Ruukki T35 można układać na nowych konstrukcjach jak i istniejących krokwiach w przypadku remontów dachów. Profil trapezowy Ruukki T20 dostępny jest w następującej kolorystyce: czarny, antracytowy, grafitowy, czekoladowobrązowy, ciemnobrązowy, ceglasty, wiśniowy, biały, srebrny.

Najpopularniejsze rodzaje blachy trapezowej

RUUKKI


RUUKKI
PROFIL T-20

RUUKKI
PROFIL T-35

PLANNJA


PLANNJA
PROFIL T-20

PLANNJA
PROFIL T-35

Tel: 81 887 97 08