Blacha trapezowa

Blacha trapezowa
W swojej ofercie posiadamy blachy trapezowe renomowanej marki RUUKKI.
Erabud Puławy zapewnia całkowite wsparcie dla swoich klientów, dlatego jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego dachu dla siebie, skontaktuj się z naszym ekspertem!

Skontaktuj się ze specjalistą:

81 887 97 08


Dachy stalowe

Blacha trapezowa Puławy


Blachy trapezowe to materiał bardzo ekonomiczny, wykorzystywany do krycia dachów zarówno w budownictwie indywidualnym jak i przemysłowym, na dachach o dużych rozpiętościach i w konstrukcjach nośnych.
Blachy trapezowe wykonane ze stali cechuje ogromna wytrzymałość, co w połączeniu ze stosunkowo niewielką wagą daje ogromne możliwości przy budowie dachu.

Zastosowanie blachy trapezowej pomaga zaoszczędzić na elementach nośnych budynku, co nie jest przecież bez znaczenia przy tak dużej inwesycji, jaką zwykle jest budowa. Erabud posiada w swojej ofercie szeroki wybór rodzajów blachy trapezowej (ocynkowane, powlekane), o różnych profilach w zależności od potrzeby ich zastosowania.


Trwałość dachów Ruukki jest efektem zastosowania unikalnych powłok. W zależności od rodzaju powłoki, dachy Ruukki oferowane są w następujących klasach jakości:

- klasa jakości Ruukki 50: gwarancja techniczna 50 lat, gwarancja estetyczna 25 lat
- klasa jakości Ruukki 40: gwarancja techniczna 40 lat, gwarancja estetyczna 15 lat
- klasa jakości Ruukki 30: gwarancja techniczna 30 lat, gwarancja estetyczna 10 lat
- klasa jakości Ruukki 20: gwarancja techniczna 20 lat, gwarancja estetyczna 5 lat

Najpopularniejsze rodzaje blachy trapezowej

RUUKKI


RUUKKI
PROFIL T-20

RUUKKI
PROFIL T-35

Tel: 81 887 97 08