Ocieplenia budynków, poddaszy

Systemy ociepleń
W swojej ofercie posiadamy systemy dociepleń budynków, w czym zawiera się ocieplenie poddasza
Oferujemy produkty KLEIB, GENDERKA, CLIMOWOOL oraz KREISEL.
Erabud Puławy zapewnia całkowite wsparcie dla swoich klientów, dlatego jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego dachu, docieplenia i akcesoriów dachowych dla siebie, skontaktuj się z naszym ekspertem!

Skontaktuj się ze specjalistą:

81 887 97 08


Mineralna wełna szklana climowool DF33.

Ocieplenie dachu

Poddasze użytkowe to bardzo popularne obecnie rozwiązanie zarówno w nowo budowanych domach, jak przy obiektach remontowanych i przebudowywanych. Adaptacja poddasza daje nam możliwość wykorzystania nieraz bardzo ciekawej przestrzeni. Jednak aby przebywanie w tej strefie budynku było w pełni komfortowe, konieczne jest ocieplenie dachu. Do tego celu idealnym rozwiązaniem jest wykorzystanie wełny mineralnej.

Ocieplenia Dachu, Izolacja Termiczna - ERABUD Puławy

ERABUD Puławy poleca Państwu mineralną wełnę szklaną firmy CLIMOWOOL, najlepszą do ocieplania dachów skośnych w układzie jedno- i dwuspadowym, tam gdzie poddasze jest użytkowe, jak również do ocieplania dachów i poddaszy nieużytkowych. Wełna CLIMOWOOL to również świetne rozwiązanie przy budownictwie szkieletowym, zarówno metalowym jak i drewnianym, oraz do ocieplania stropów między legarami. Mineralna wełna szklana to idealne ocieplenie i izolacja sufitów podwieszanych i lekkich ścian działowych.

Systemy ociepleń

Systemy ociepleń budynku - Puławy


Ocieplenie to niezwykle ważny element inwestycji jaką jest budowa domu. Dobrze wykonane zapewnia ograniczenie kosztów energii potrzebnej do ogrzania lub schłodzenia pomieszczeń, oraz gwarantuje nam komfort przy codziennym użytkowaniu. Aby ocieplenie budynku spełniało swoje zadanie i służyło bezusterkowo przez wiele lat, producenci chemii budowlanej stworzyli dla Państwa certyfikowane i sprawdzone systemy ociepleń, gdzie każdy element tego skomplikowanego układu jest szczegółowo dopracowany i przetestowany. Kompletując materiały do ocieplenia budynku należy wybrać produkty, które tworzą specyficzny, przygotowany przez producentów, zestaw elementów z klejem, gruntem, tynkiem i farbą fasadową.
Tylko kompleksowe rozwiązania gwarantują, że kolejne warstwy będą ze sobą wzajemnie współgrały. Zastosowanie całego systemu do ocieplenia budynku pozwala również uzyskać wieloletnią gwarancję od producentów. Nasza firma współpracuje z twórcami sprawdzonych rozwiązań w tym zakresie takimi jak KLEIB i KREISEL. Posiadamy również w ofercie wyroby firmy GONDERKA, zajmującej się produkcją płyt styropianowych dla potrzeb izolacji cieplnej w budownictwie.

Partnerzy

Tel: 81 887 97 08