Blachodachówka na rąbek stojący – Puławy

Blachodachówki na rąbek stojący
W swojej ofercie posiadamy blachodachówki na rąbek stojący renomowanej firmy RUUKKI.
Erabud Puławy zapewnia całkowite wsparcie dla swoich klientów, dlatego jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego dachu dla siebie, skontaktuj się z naszym ekspertem!

Skontaktuj się ze specjalistą:

81 887 97 08


Dachy stalowe

Blachodachówka na rabek stojący - Puławy


Blacha na rąbek stojący to rodzaj pokrycia dachowego, które ma przypominać tradycyjne budynki kryte blachą, a technologicznie stanowi bardzo nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie. Ogromną zaletą blachy na rąbek stojący jest estetyka tego materiału i wszechstronność zastosowań. Można ją wykorzystać do każdego rodzaju dachu. Często taką blachę wykorzystuje się przy kryciu dachów obiektów zabytkowych, ze względu na lekkość tego materiału, aby nie obciążać zwykle słabej konstrukcji budowli.

Użycie blachy na rąbek stojący przy tworzeniu dachu, pozwala nie tylko podkreślić tradycyjny styl obiektu, ale również ze względu na prostolinijną formę i niezwykłą estetykę tego rozwiązania, daje możliwość aby uwypuklić nowoczesny charakter budowli współczesnych.

Blacha na rąbek stojący sprawdza się świetnie, jako bardzo estetyczne pokrycie dachów nowoczesnych domów jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, a także nowo budowanych apartamentowców.

Ogromną zaletą omawianego materiału jest łatwość montażu, co nieodłącznie wiążę się z krótkim czasem powstawania takiego dachu i znacznie zmniejsza koszty robocizny. Produkowane w postaci paneli o różnej długości blachy, łączy się ze sobą na zatrzask. Posiadają one otwory montażowe, umożliwiające mocowanie do konstrukcji. Wielkość paneli dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klienta.

Trwałość dachów Ruukki jest efektem zastosowania unikalnych powłok. W zależności od rodzaju powłoki, dachy Ruukki oferowane są w następujących klasach jakości:

- klasa jakości Ruukki 50 Plus: gwarancja techniczna 50 lat, gwarancja estetyczna 25 lat
- klasa jakości Ruukki 40: gwarancja techniczna 40 lat, gwarancja estetyczna 15 lat
- klasa jakości Ruukki 30: gwarancja techniczna 30 lat, gwarancja estetyczna 10 lat
- klasa jakości Ruukki 20: gwarancja techniczna 20 lat, gwarancja estetyczna 5 latBlacha na rąbek stojący Ruukki Classic M

- dostępna w klasach jakości Ruukki 50 Plus i Ruukki 40

Ruukki Classic M przypomina tradycyjny dach na rąbek stojący. Pokrycie dachowe Ruukki Classic M wyróżnia mikroprofilowanie wzdłużne, które doskonale podkreśla nowoczesny styl i elegancki wygląd dachu, a także całego domu. Pokrycie dachowe jest odpowiednie dla dachów o nachyleniu od 8°. Dzięki prostym liniom i klasycznym kształtom Ruukki Classic M pasuje do różnych stylów architektonicznych. Blacha na rąbek stojący Ruukki Classic M dostępna jest w następującej kolorystyce: czarny, antracytowy, grafitowy, szary, czekoladowobrązowy.


Blacha na rąbek stojący Ruukki Classic D

- dostępna w klasach jakości Ruukki 50 Plus i Ruukki 40

Ruukki Classic D przypomina tradycyjny dach na rąbek stojący. Dach Ruukki Classic D nadaje nowoczesny i elegancki wygląd. Pokrycie jest odpowiednie dla dachów o nachyleniu od 8°. Dzięki prostym liniom i klasycznym kształtom pasuje do różnych stylów architektonicznych. W ofercie znajduje się również Ruukki Classic Silence D ze specjalną włókniną, która gwarantuje znakomitą izolację akustyczną. Blacha na rąbek stojący Ruukki Classic D dostępna jest w następującej kolorystyce: czarny, antracytowy, grafitowy, szary, czekoladowobrązowy.

W zależności od rodzaju powłoki, dachy Plannja oferowane są w następujących klasach jakości:
- klasa jakości Plannja 50 Plus: gwarancja techniczna 50 lat, gwarancja estetyczna 25 lat
- klasa jakości Plannja 40: gwarancja techniczna 40 lat, gwarancja estetyczna 15 lat
- klasa jakości Plannja 30: gwarancja techniczna 30 lat , gwarancja estetyczna 10 lat


Blacha na rąbek stojący Plannja Emka Click M

- dostępna w klasach jakości Plannja 40 i Plannja 30

Plannja Emka Click M to panel zatrzaskowy o tradycyjnym kształcie blachy na rąbek stojący. Profil tej blachy podkreśla nowoczesny styl dachu dzięki zastosowaniu mikroprofilowania wzdłużnego na całej powierzchni arkusza. Pokrycie jest odpowiednie dla dachów o nachyleniu od 8°. Plannja Emka Click M doskonale sprawdza się na dachach nowoczesnych domów jednorodzinnych oraz obiektów komercyjnych. Zatrzaskowa blacha na rąbek stojący Plannja Emka Click M dostępna jest w następującej kolorystyce: czarny, antracytowy, grafitowy, czekoladowobrązowy.


Blacha na rąbek stojący Plannja Emka Click

- dostępna w klasach jakości Plannja 40 i Plannja 30

Plannja Emka Click to nowoczesny panel zatrzaskowy o tradycyjnym kształcie blachy na rąbek stojący. Posiada specjalny zamek wzdłużny wyprofilowany w sposób umożliwiający rozpięcie bez uszkodzenia powłoki lakierniczej. Pokrycie jest odpowiednie dla dachów o nachyleniu od 8°. Plannja Emka Click doskonale sprawdza się na dachach nowoczesnych domów jednorodzinnych oraz obiektów komercyjnych. Zatrzaskowa blacha na rąbek stojący Plannja Emka Click dostępna jest w następującej kolorystyce: czarny, antracytowy, grafitowy, czekoladowobrązowy.

Najpopularniejsze blachodachówki na rąbek stojący

RUUKKI


RUUKKI CLASSIC D

PLANNJA


PLANNJA EMKA CLICK

PLANNJA EMKA

Tel: 81 887 97 08