Blachodachówka na rąbek stojący – Puławy

Blachodachówki na rąbek stojący
W swojej ofercie posiadamy blachodachówki na rąbek stojący renomowanej marki RUUKKI.
Erabud Puławy zapewnia całkowite wsparcie dla swoich klientów, dlatego jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego dachu dla siebie, skontaktuj się z naszym ekspertem!

Skontaktuj się ze specjalistą:

81 887 97 08


Dachy stalowe

Blachodachówka na rabek stojący - Puławy


Blacha na rąbek stojący to rodzaj pokrycia dachowego, które ma przypominać tradycyjne budynki kryte blachą, a technologicznie stanowi bardzo nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie. Ogromną zaletą blachy na rąbek stojący jest estetyka tego materiału i wszechstronność zastosowań. Można ją wykorzystać do każdego rodzaju dachu. Często taką blachę wykorzystuje się przy kryciu dachów obiektów zabytkowych, ze względu na lekkość tego materiału, aby nie obciążać zwykle słabej konstrukcji budowli.

Użycie blachy na rąbek stojący przy tworzeniu dachu, pozwala nie tylko podkreślić tradycyjny styl obiektu, ale również ze względu na prostolinijną formę i niezwykłą estetykę tego rozwiązania, daje możliwość aby uwypuklić nowoczesny charakter budowli współczesnych.

Blacha na rąbek stojący sprawdza się świetnie, jako bardzo estetyczne pokrycie dachów nowoczesnych domów jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, a także nowo budowanych apartamentowców.

Ogromną zaletą omawianego materiału jest łatwość montażu, co nieodłącznie wiążę się z krótkim czasem powstawania takiego dachu i znacznie zmniejsza koszty robocizny. Produkowane w postaci paneli o różnej długości blachy, łączy się ze sobą na zatrzask. Posiadają one otwory montażowe, umożliwiające mocowanie do konstrukcji. Wielkość paneli dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klienta.

Trwałość dachów Ruukki jest efektem zastosowania unikalnych powłok. W zależności od rodzaju powłoki, dachy Ruukki oferowane są w następujących klasach jakości:

- klasa jakości Ruukki 50: gwarancja techniczna 50 lat, gwarancja estetyczna 25 lat
- klasa jakości Ruukki 40: gwarancja techniczna 40 lat, gwarancja estetyczna 15 lat

W zależności od rodzaju powłoki, dachy Plannja oferowane są w następujących klasach jakości:
- klasa jakości Plannja 40: gwarancja techniczna 40 lat, gwarancja estetyczna 15 lat
- klasa jakości Plannja 30: gwarancja techniczna 30 lat , gwarancja estetyczna 10 lat
- klasa jakości Plannja 20: gwarancja techniczna 20 lat , gwarancja estetyczna 5 lat

Najpopularniejsze blachodachówki na rąbek stojący

RUUKKI


RUUKKI CLASSIC D

PLANNJA


PLANNJA EMKA CLICK

PLANNJA EMKA CLICK M

Tel: 81 887 97 08